Náš tým

Kačka

Katka Burčková

Věk: 28 let

Co dělám: v Centru molekulární biologie a genové terapie při FN Brno a studuji doktoranské studium, obor Onkologie (LF MU)

Barva zubního kartáčku: fialová se zelenýma štětinkama

Co naplňuje můj volný čas: Ve svém volném čase nejraději chodím na umělou stěnu, tančit, hrát volejbal, procházím se po horách, sjíždím řeky a relaxuji při pečení různých dobrot. Už od dětství chodím do skautu, kde nyní vedu družinu puberťaček. Ráda bych jednou navštívila Španělsko a Austrálii.

Mám dvě oblíbená motta: "Před ústvitem je největší tma" a "život je pes a proto žít je psina"

Milda

Milan Linkesch

Věk: 29 let

Co dělám: s lany a vůbec v outdoorovém prostředí - jako instruktor všeho možného a občas dělám práce ve výškách. Zatím ještě pořád studuju doktorský obor kinantropologie na FSpS MU

Barva zubního kartáčku: červeno - bílý

Co naplňuje můj volný čas: Užívám si lesa na vandru, s kamarády nasmrádám ohněm a třískáním do kytar trápím okolní zvěrstvo, vedu skautský oddíl, lozím po stromech, dělám všemožné sporty a spoustu dalších vylomenin, cestuju kam jen to jde a rád příjemně překvapuju lidi, když to nečekají :-)

Oblíbené motto: "First things first..." (SeLeŠka 2009)

Krysa

Míša Marečková

Věk: 21 let

Co dělám: studuji Molekulární biologii a genetiku (PřF MU)

Barva zubního kartáčku: fialová

Co naplňuje můj volný čas: Ráda chodím po horách, běhám Rádiový orientační běh a užívám si koncerty svých oblíbených kapel. Trénuji děti pro ROB a poslední dobou jsem se vrhla i na zážitkové programy. Plánuji vidět Antarktidu, Nepál, čajové plantáže a polární záři.

Zkušenosti s outdoorem: Prolezla jsem hory a bažinaté lesy ve Skandinávii, vřesoviště ve Skotsku i vyprahlé hory na Kanárských ostrovech. Mám za sebou několik outdoorových závodů, hodně vandrů a taky pár českých a finských řek. Spala jsem venku při -20 °C, funěla jsem při stoupání na hřeben a chladila jsem si nohy v mechu po celodenním pochodu. A nejkrásnější místo? Úplně nahoře, na vrcholu. Jen sedět, oddychovat po náročném výstupu a koukat dolů.

Oblíbené motto: "Jdi do boje vesele, neboť mrtví, kteří se nesmějí, jsou oškliví." (J. London)

Raďa

Radek Drnovský

Věk: 38 let

Co dělám: kouč a lektor osobního rozvoje, pořádám zažitkové vzdělávací kurzy, šifrovací a dobrodružné hry

Kartáček mám černý s reflexně zelenými štětinkami (barvy rád měním, tak můžeš přemýšlet, jestli to něco hlubokého znamená)

Co naplňuje můj volný čas: Od svých 23 let jsem instruktor a celé ty roky mě moc baví pořádat zážitkové a vzdělávací akce. V programech mám rád prvky napětí, dobrodružství, pohybu, outdooru... Právě Outdoor light je skvělá příležitost, kde všechno použít. Rád sportuju, cestuju po Česku i cizině, fotím, jím, spím a rád život prožívám.

Zkušenosti s outdoorem: Už ve škole jsem se toulal přirodou s turistickým oddílem. Zůstalo mi to a dnes putuju rád po horách i pralese. Spal jsem v rumunských horách, norských fjordech, afrických pouštích, amerických pralesech, v Andách i Himaláji. Vždycky se rád vracím do jeskyní v Moravském Krasu.

Oblíbené motto: Je jich hodně zajímavých, o kterých rád přemýšlím. Třeba: "Jsme produktem svých myšlenek."

Azorek

Zuzka Hendrychová  

Věk: 24 let

Co dělám: studuji záchranařinu

Barva zubního kartáčku: tmavě modrá

Co naplňuje můj volný čas: sport (kolo, OB, běh, běžky, plavání, tanec, basket ale i ostatní), čtení, psaní ať už povídky  nebo básníčky a momentálně pracuji na knížce, vedu 10 let ve skautském oddíle, pomáhám trénovat orienťácké děti, trápení těla na extrémních závodech a zpívání.

Oblíbené motto: "To nejkrásnější, co člověk může zažít je tajemství. Je to základní pocit, který stojí u kolébky vědy a umění. Kdo už se neumí divit, kdo už neumí žasnout , ten je jako mrtvý." (A. Einstein)

Lenka

Co dělám: Inženýrku jakosti na vstřikovně plastů

Barva zubního kartáčku: zelená s fialovými štětinkami

Co naplňuje můj volný čas: Ráda vyrazím do přírody, nejraději do hor s batohem na zádech. A když se zadaří získat delší dovolenou, tak zamířím procestovat zase kousek světa za hranice Evropy.

Zkušenosti s outdoorem: Absolvovala jsem nespočet kurzů zaměřených na různé outdoorové aktivity jak v letní, tak v zimní přírodě. Prošla jsem desítku outdoorových závodů a posledních pět let se intenzivně věnuji pořádání outdoorových akcí s různorodým zaměřením.

Oblíbené motto: "Don't Take Life So Seriously... It's Only A Temporary Situation."